Header Image

PATRICIA- Mamma till tre små!

Hej och välkommen till mitt nya hem på Vimedbarn.se!

Profile Avatar

Va är de som händer?!

Publicerad,

Jag har verkligen varit på så fasligt dåligt humör idag, och har inte haft lust eller ork till något! fast egentligen har jag velat gjort massor?
De här har nu utan tvekan varit året tråkigaste dag! Stackars barn har nog haft minst lika tråkigt som jag… pippi & popcorn, de gjorde susen för wilja iallafall.
Fan! Sen är de den där återkommande sablans feber som linus jämt jämt har. Nu va den på 39.5 och nu sitter dom påväg mot uppsala igen..
Blir galen! de är bra stundvis, sen pang säger de så är han sängliggandes igen! över 1½ vecka med FEBER dygnet runt. Va i helvete är de frågan om?
Igår va dom till Enköping igen, men han blev hemskickad med ’virus’ i kroppen. Men nu då? febern stiger trots treocompen!

Tack för slutet på denna dag, gjorde allt genast så mycket bättre. Maah..

5 Kommentarer

  1. Det är nyttigt att ha tråkigt ibland 😉 Hoppas på att solen lyser imorgon, här är vi också lagom trötta på regnet!

  2. Visst är det gott med doppade jordgubbar hihi 🙂
    Ha en bra dag fina Patricia <3
    Kram

  3. Usch vad jobbigt att han är så sjuk hela tiden! Hoppas han blir frisk snart!

  4. Hoppas det blir bra snart! Måste bara säga att Novalie är så otroligt lik sin pappa!! Kram

  5. Vsrt är wiljas prickiga tshirt ifrån? Jätte söt!

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *