Header Image

PATRICIA- Mamma till tre små!

Hej och välkommen till mitt nya hem på Vimedbarn.se!

Profile Avatar

– Nu får jag snart magsår!

Publicerad,

S T R E S S M O R G O N – Detta ger mig klart magsår! På 40 minuter så har jag hunnit med att lämna hjärtat på dagis, hem, duscha, sminka mig, fönat håret och klätt på mig! Känner mig riktigt duktig må jag själv säga! Nu sitter jag och sneglar lite på ungamödrar. Ska sätta på en kanna med kaffe, svepa några koppar och sen åka ner mot Gnesta för möte. Så idag så hämtar Linus Wilja från dagis efter 16 🙂 Så kommer JAG hem till serverad middag, de gillas!^^, lite oftare så tack? haha!

Sen blir det att färga håret ikväll. Blir galen på detta, färgen fastnar inte! så nu måste jag fan lösa detta. Annars blir jag BLOND igen!

6 Kommentarer

  1. Det där känns igen allt för väl =)

  2. Oj oj oj, tat lugnt! Haha! 🙂 Hoppas ni mår bra hela fina familjen. Jag drömde en jätte knepig dröm om dig inatt hahaha.. Det märks att jag läser din blogg flitigt om jag till och med har dig i mina drömmar, hehe. Kramar! 🙂

  3. Du är jättefin nu ju! Vad för färg vill du ha? Kram

  4. Gu va bra du passa i sån mössa !! Vill också passa i mössan men ser ut som vet inte vad ! haha

  5. neeeej !! inte blont, du e så fuul i de.—

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *