Header Image

PATRICIA- Mamma till tre små!

Hej och välkommen till mitt nya hem på Vimedbarn.se!

Profile Avatar

En sväng på stan!

Publicerad,



På vägen hem så stannade jag förbi Lindex & köpte lite nya trosor och en ny BH. På något konstigt vis så sitter alla mina trosor rätt så tight som gör att de hänger över och jag får illröda streck på sidan:P
Så de blev en större storlek och fick öka 2 jäkla storlekar i BH! jisses alltså, nu önskar jag att operationen inte blev av 😛 dom är så stora så jag blir rätt hahaha! glad att dom försvinner sen.
För tredje året så köpte jag ett armband för att stödja bröstcancerfonden ♥ Sen blev de en öppen & mysig kofta så slipper allt sitta tight över magen.

Här hemma så har vi ätit middag, ordnar till med fogen i köket nu och gör i ordning! tjejerna ska snart i säng, och jag är alldeles upprymd inför i morgon.

1 Kommentar

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *