Bästa tjejen & högsta unika läsarna!
Publicerad,
Hej och välkommen till mitt nya hem på Vimedbarn.se!
SÅ FÖRBANNAT ROLIGT!
Men vilka är alla ni nya läsare?
Är det något ni har missat? Ska jag köra någon slags kort men lång uppdatering?
Hur hittade ni in till oss?♥
Jag är en av dina dagliga läsare & missar inte ett inlägg! Hittade hit för inte länge sen alls men har redan hunnit kolla igenom lite mer än halva av din blogg
Tycker du är OTROLIGT stark och du har den sötaste dottern jag har sett! Av det lilla jag vet om dig så känner jag det på mig, du är en stark människa som står upp för dig och dina val i livet. Kämpa på! Ni är en uuunderbar lite familj. <3
Hej!
vet inte riktigt hur jag hitta hit men föll pladdask och kan inte sluta läsa
så fiiina bilder, såå söööt unge och såå bra blogg! Nä ändra inget vettja 
Jag är en ny läsare :)Kom in på din blogg av en slump.. jag gillar att läsa gravid-bloggar.
Och din blogg gillade jag extra, så hit kommer jag tillbaka.
Spännande att det är så nära BF också
Wilja är så himla söt tycker jag
och du också! Din mage är hur fin som helst!
Sockersöta Wilja
Jag är en nygammal läsare. Följde dig precis när Wilja hade fötts fram tills du blev gravid igen, och det var så himla rolig läsning!
Men så kraschade datorn och sambon fick formatera om, då försvann alla sparade bloggsidor :/ och för ett par dagar sedan hittade jag tillbaka till både dig och Denise 
Kul att se hur stor Wilja OCH magen blivit
Kram på dig!
Jag är ny
Hittade hit genom en länk från någon annans blogg, nu minns jag inte vems men jag är glad att jag tittade in för nu kollar jag nästan varje dag. Jag tycker du är bra på att skriva sen gillar jag gravid – och mammabloggar. 
Lycka till med nya bebis! Kram
Jag hittade hit för att jag letade efter gravidbloggar med BF-datum nära mitt :). Jag ska ha första barnet runt 12 mars och tycker det är så roligt att läsa om andra som är ungefär lika långt gångna!
Du är grymt duktig på att fota din lilla tjej, tänk vilket arkiv ni kommer ha! Lycka till med den nya när den kommer!
//Anna
Jag är med ny här


Du skriver otroligt bra och tar vackra foto, svårt att inte falla för din blogg
Håller tummarna för att lillasyster kommer nu! Lycka till
Jaaaaag!
Varje dag läser jag, väntar med spänning på lillasyster och följer Wiljas utveckling (:
Men vännen sen jag träffade dej första gången läser jagdin blogg varje dag! Är jag inte i närheten av en dator ha jag lagt den som favorit i min telefon! Läser den minst 2 ggr om dagen så jag inte missar något! Och du är galet svår att få tag på! Jag som behöver prata med dej! Ta hand om dej och familjen! Kramizar
Jag är ny läsare av din blogg sen en dryg månad tillbaka. Snubblade in då jag googlade på ektorp schäslong.. (!!). Och så fastnade jag! Jättesöt dotter har du! Och du verkar vara en helt fantastiskt stark person och underbar mamma! Heja dig! Jag läste många gravidbloggar när jag väntade min dotter som nu är 10 mån, och nu får man drömma sig tillbaka till den härliga känslan man hade då..
kommer fortsätta följa dig! Lycka till med allt och den nya lilla bebisen! Kram!