Regn & åter mer regn!
Mötte upp S här i Bålsta när han kom med tåget, sen tog vi och åt lite lunch en snabbis! 🙂 Wilja va på bra humör, men ville INTE sitta still och äta, utan hon skulle springa runt. Så vi åt upp lite snabbt! in på leksaksaffären, så fick hon en till docka! Som jag har sagt så är hon FRÄLST i bebisar! satt där och tröck in flaskan i munnen på dockan, och släppte henne inte. Utan hon bar runt på den där dockan som nästan va lika stor som henne själv!
Sen fick hon en liten vovve som kan gå och göra volter! 😀 så nu har hon FYRA olika vovvar här hemma! <3
men hon ska ha varenda en i sin vagn… Börjar bli ganska fullt 😀
Nu sover skruttan lite middag, och här sitter jag! Saknar min andra hälft nått så otroligt <3
Som den sjukling han är vill jag bara att han ska komma HEM så jag får baka nått gott till honom!
Är verkligen ett perfekt film-mys-väder ute idag, regnet slår ner och himlen är alldeles grå nu! Fy vad jag uppskattar detta väder då & då. Kan va så himlans härligt!
Imorgon kommer Mamma på besök i Bålsta! råkade få med mig nycklarna till Gnesta hit, så hon tänkte komma och hälsa på oss och hämta dom på samma gång! Mysigt <3